مشاوره رایگان

۰۹۱۹۳۶۱۸۳۸۰ – ۰۲۱-۴۶۰۱۱۲۴۴ – ۰۲۱-۴۶۰۱۱۴۵۵

مشاوره صفر تا صد تمامی رشته ها ( دکتری – ارشد – کارشناسی )

مشاوره نگارش و پذیرش مقالات داخلی و خارجی (ISI)

مشاوره تبدیل  به کتاب

کارشناسی ارشد و دکتری به صورت استاندارد و دفاع اصولی و پر قدرت از آن جزء مهمترین ارکان موفقیت در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستند. به طور کلی انجام آن کاری زمان بر است که دانش و تجربه زیادی نیازمند است.موسسه علمی و پژوهشی“تزستان” با چندین سال تجربه در عرصه مشاوره و با در اختیار داشتن متخصصین و اساتیدی با تجربه آماده مشاوره و آموزش  در کلیه رشته های دانشگاهی می باشد.

هدف موسسه تزستان راه اندازی مرکزی برای پشتیبانی از دانشجویان و جامعه علمی در راستای آموزش انجام و برگزاری دوره های تخصصی می باشد.
موسسه تزستان به دانشجویان عزیز پیشنهاد می نماید با شرکت در دوره های آموزشی مهارت و دانش لازم را کسب نمایند.

مراجعین مرکز ما ابتدا دوره عمومی و مهارتهای لازم برای انجام را می گذرانند، سپس ترجیحا جلسات اختصاصی در راستای آن برگزار می گردد.

همچنین از ابتدای شروع، برای انتخاب موضوع در کنار شما هستیم و در طی مراحل انجام پس از سپری کردن دورهای آموزش انجام، جلسات رفع اشکال و توجیهی برگزار می گردد.

انتخاب موضوع، آموزش نگارش پروپوزال نویسی ، آموزش انجام برای دکتری ، آموزش انجام برای ارشد، تحلیل آماری ، آموزش شبیه سازی فصل ۴، آموزش پروژه های نرم افزاری، ویراستاری، پاورپوینت، آموزش مقاله نویسی، اکسپت مقالات ISI، اکسپت مقالات علمی پژوهشی مصوب وزارتین جز خدمات اصلی موسسه تزستان می باشد.